Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamayacağınız Şık Aksesuar : Casio Saat

Zamanı öğrenmek ve planlama yapmak herkesin önem verdiği detaylardan biri. Birbirinden farklı saat türleri ile bunu pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Saat türlerinden biri olan kol saatleri ise zamanı göstermesinin ötesinde aksesuar olarak kullanılıyor. Spor ya da klasik tarzlara hitap edecek şekilde saat üreten markalardan biri de Casio. Sektörün öncü isimleri arasında yer alan Casio, geniş yelpazede saat üretimi yaparak kullanıcıların ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veriyor. İşte zamansız kol saatleri öne çıkan Casio’nun ürettiği bazı saat modelleri;

Casio F-91W-1DG Dijital Silikon Kordon Spor Erkek Kol Saati

Casio saat modelleri, hem erkekler hem de kadınlar için büyük önem taşıyor. Kombinlerin tamamlayıcısı olarak ön plana çıkan kol saatleri farklı tarzlara yönelik hazırlanıyor. Bu süreci en iyi şekilde değerlendiren Casio’nun ürettiği modellerden biri F-91W-1DG dijital erkek kol saati. Bu saatin kayış kısmında silikon materyal kullanılıyor. Silikon kayışın kullanımı daha uzun ömürlü olur iken size spor bir görünüm katıyor. Markanın en beğenilen modellerinden biri olan silikon kordon kol saatinde alarm, kronometre ve takvim gibi uygulamalar mevcut. Saatin en büyük özelliği ise su geçirmez özelliğine sahip olması. Böylece yağmurlu günlerde bile sorun yaşamadan bu saati kullanabilirsiniz.

Casio MTP-VD01D-1BVUDF Kadın Kol Saati

Herkes, günlük hayatında ya da özel gecelerde şık olmaya büyük özen gösteriyor. İster spor tarz olsun ister klasik tüm kombinlere uygun aksesuarlar ile bu şıklığı en iyi şekilde tamamlamaya çalışırlar. İşte bu ihtiyaca en iyi şekilde hitap eden ürünlerden biri de Casio MTP-VD01D-1BVUDF kadın kol saati. Casio saat modeli, göz alıcı gümüş kordonu ve mükemmel tasarıma sahip cam gövdesi ile alanında ön plana çıkıyor. Cam üretiminde kullanılan mineral cam, saatin günlük hayatta gelebilecek darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Kasa materyalinin çelik olması da bu dayanıklılığı destekliyor. 5 ATM’ye kadar su geçirmezlik seviyesi bulunan bu saat yuvarlak gövde tasarımıyla da kullanıcıların onayını kazanıyor.

Casio A168WG-9WDF Kadın Kol Saati

Yaptığı kombinlerle ve birbirinden şık aksesuarlar ile göz alıcı bir havaya bürünmek isteyenlerin tercihlerinden biri de Casio A168WG-9WDF kadın kol saati. Altın sarısı rengi ile kullanıcıların beğenisini kazanan bu saat modeli, çelik kayışı ile hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla kullanılıyor. Köşeli tasarımı ve mineral malzemeden üretilen dayanıklı camı, saatin en büyük avantajları arasında yer alıyor. Casio saatin özellikleri arasında alarm, takvim ve kronometre gibi farklı uygulamalar da mevcut.