Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon taban puanları 2020 açıklandı. Resmi veriler ışığında önlisans için hazırladığımız Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon başarı sıralaması 2019 ‘da ayrıca iki yıllık Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon bölümü hakkında bilgi vermeye çalışmaktayız. Bunun yanında kontenjanlara da yer veriliyor.

Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon taban puanları 2019 için ilk göze çarpanlar, listede yer alan üniversiteler oldu. Önlisans programı bulunan bu okullarda en üst sırada ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ bulunuyor.

Önlisans bölümü için puan aralıklarına bakıldığında Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon taban puanları adına ortalama 270 – 280 TYT puanı yapmanız gerekiyor. Tabi sadece puana odaklanmak doğru olmaz. YÖK ATLAS ışığında tahmini değerler ile ortalama 570 bin – 580 bin sıralama yapmanız gerektiği gözükmektedir Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon başarı sıralaması listesinde.

TYT puan türünden alım yapan Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon başarı sıralaması 2020 tablosunu aşağıdan inceleyebilir, bölüm hakkında sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz.

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıTah. Sıralama
ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİÜç Boyutlu Modelleme ve AnimasyonTYT40279,12578572204
  Fotoğraf ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)