Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları 2019 odaklı oluşturulan tablomuzda resmi verilerden faydalandık. Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım başarı sıralaması 2020 değerlerini hemen kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında yazıda yer alan üniversite ve kontenjan gibi bilgiler ile Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümü hakkında net detaylara ulaşmanız da mümkün.

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları 2020 için başlangıçta hangi üniversitelerin ön planda olduğunu söylemek gerek. Listenin en başından başlayacak olursak İSTANBUL Ü. ‘yi görmekteyiz. Ardından ise herhangi bir üniversite gelmemektedir. Bu konuda tek alternatifimiz köklü geçmişe sahip olan İstanbul Üniversitesi’dir.

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım başarı sıralaması 2019 için dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de hangi puan türünün gerektiğidir. İlgili bölüm Eşit Ağırlık (TM – EA) puan türü üzerinden alım yapmaktadır. Listeyi inceleyecek olursak Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları açısından ortalama 240 – 250 arasında bir puan almanız yerleşmeniz için yeterli. Fakat sıralama bakımından ortalama 490 bin – 500 bin gerekiyor.

  Gastronomi ve Mutfak Sanatları Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım başarı sıralaması tablosu detaylı ve güncel şekilde sizlerle, sorularınızı yorum bölümünden sormayı unutmayın!

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
İSTANBUL Ü.Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve OnarımTMÖrgün25244,49790493299