Tapu Kadastro Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Tapu Kadastro Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Tapu Kadastro taban puanları 2019 odaklı oluşturulan tablomuzda resmi verilerden faydalandık. Tapu Kadastro başarı sıralaması 2020 değerlerini hemen kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında yazıda yer alan üniversite ve kontenjan gibi bilgiler ile Tapu Kadastro bölümü hakkında net detaylara ulaşmanız da mümkün.

Tapu Kadastro taban puanları 2020 için başlangıçta hangi üniversitelerin ön planda olduğunu söylemek gerek. Listenin en başından başlayacak olursak ANKARA HACI BAYRAM VELİ Ü. (Yüksekokul) ‘yi görmekteyiz. Ardından ise farklı bir üniversite gelmemektedir. İlgili bölüm sadece Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nde yer almaktadır.

Tapu Kadastro başarı sıralaması 2019 için dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de hangi puan türünün gerektiğidir. İlgili bölüm Eşit Ağırlık (EA – TM) puan türü üzerinden alım yapmaktadır. Listeyi inceleyecek olursak Tapu Kadastro taban puanları açısından ortalama 280 – 290 arasında bir puan almanız yerleşmeniz için yeterli. Fakat sıralama bakımından ortalama 240 bin – 250 bin gerekiyor.

Tapu Kadastro başarı sıralaması tablosu detaylı ve güncel şekilde sizlerle, sorularınızı yorum bölümünden sormayı unutmayın!

  Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
ANKARA HACI BAYRAM VELİ Ü.Tapu Kadastro(Yüksekokul)TMÖrgün60286,22142240151