Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları 2020 açıklandı. Resmi veriler ışığında önlisans için hazırladığımız Sosyal Medya Yöneticiliği başarı sıralaması 2019 ‘da ayrıca iki yıllık Sosyal Medya Yöneticiliği bölümü hakkında bilgi vermeye çalışmaktayız. Bunun yanında kontenjanlara da yer veriliyor.

Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları 2019 için ilk göze çarpanlar, listede yer alan üniversiteler oldu. Önlisans programı bulunan bu okullarda en üst sırada ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) bulunuyor. İlgili üniversiteyi ise ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) takip etmekte ve 2 yıllık bölümün üçüncü sırasında ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) bulunuyor.

Önlisans bölümü için puan aralıklarına bakıldığında Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları adına ortalama 170 – 200 TYT puanı yapmanız gerekiyor. Tabi sadece puana odaklanmak doğru olmaz. YÖK ATLAS ışığında tahmini değerler ile ortalama 1 milyon 400 bin – 1 milyon 700 bin sıralama yapmanız gerektiği gözükmektedir Sosyal Medya Yöneticiliği başarı sıralaması listesinde.

TYT puan türünden alım yapan Sosyal Medya Yöneticiliği başarı sıralaması 2020 tablosunu aşağıdan inceleyebilir, bölüm hakkında sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz.

  Mantarcılık (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıTah. Sıralama
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)Sosyal Medya Yöneticiliği (Açıköğretim)TYT2000OluşmadıOluşmadı