Sivas’ın Artık Haber Sitesi Var!

Haber alma her vatandaşın en önemli haklarından birisidir. Gündemde yaşanan olayları, memleketimizde şehrimizde hatta mahallemizde yaşanan olayları hızlı şekilde öğrenmek isteriz. Bu hususta sizlere hem biraz bilgi vermek hem de bu konuda işinize yarayacak bir site önermek istiyoruz.

Sivas Haber konusunda gelişmiş bir şehirdir. Özellikle 2010 – 2015 yılları arasında yayında olan web siteleri bu memleket için uygun şekilde hizmet veriyordu. Fakat zaman geçtikçe, yozlaşan ve kalitesizleşen bu servislerin yerini uzun bir süre başka servis almadı. Fakat sivashaberler.com kısa süre önce yayına girip binlerce ziyaretçiye ulaşarak bu konuda büyük bir başarıya imza attı.

Başta gündemdeki güncel haberler olmak üzere onlarca kategoride içerik üreten servisin en önemli özelliği “zaman”. Örneğin Sivas Güncel Haberler için yayınlanan içerikler olaydan maksimum 15-20 dakika sonra paylaşılmakta. Bu hususta size son dakika içerikleri sunan bir siteden bahsediyoruz.

Sitenin bir diğer önemli özelliği multimedya unsurlarının çok fazla olmasıdır. Resim galerisi ve Sivas Video Galeri sayfaları ile hem haberleri görsel olarak izleme zevkine ulaşabiliyor hem de birçok önemli yerel videoya ulaşmış oluyorsunuz. Reklamsız, hızlı bir şekilde sizlere sunulan bu multimedyalar ile şehirde yaşananları da öğrenebiliyorsunuz.

Şehir merkezinin yanı sıra tüm ilçelerdeki haberleri de sunması ile tanınan sivashaberler.com ‘da ayrıca Biyografi sayfası bulunuyor. Bu sayede tarihte önemli yere sahip olan Sivaslıların biyografisine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Nöbetçi Eczaneler, Canlı Skorlar ve Yol Durumu gibi servisleri ile işinize yarayacak genel bilgilere de ulaşmanız mümkün.

Eğer memleketinizin haberlerini güncel olarak takip etmeyi düşünüyorsanız servisin mobil uygulamalarını da indirebilirsiniz. Sitenin en altında bulunan logolar üzerinden Play Store veya App Store’dan uygulamaya erişebilir ve indirebilirsiniz.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir