Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi taban puanları 2019 özellikle üniversite sınavlarına hazırlananlar için oldukça önemli. Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi başarı sıralaması 2020 verileri sitemizde güncel olarak yer almaktadır. Ayrıca bu yazı üzerinden Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi bölümü hakkında tam bilgiye erişebilirsiniz.

Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi başarı sıralaması 2019 için göreceğiniz tablo tarafımızca hazırlanmıştır. Listeyi incelemeye başlarsak ilk olarak İstanbul Beykent Üniversitesi (Burslu)’yu görmekteyiz. Bu okulu takip eden üniversite ise İstanbul Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli) ‘dir. Diğer üniversiteleri de ayrıca Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi taban puanları 2020 verilerinde görüntülemeniz mümkün.

TM – EA (Eşit Ağırlık) Puan Türü ile alım yaptığını bildiğimiz bölümün her sene aldığı öğrencileri toplam kontenjan hesaplayarak öğrenebilirsiniz. Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi taban puanları olarak bakıldığında ortalama 260 ile 270 arasında bir puan almanız yeterli olacaktır. Tabi burada hangi üniversiteyi tercih edeceğiniz de önemli. Ayrıca 330 bin ile 340 bin arasında bir başarı sıralamasına sahip olmanız da önemli.

  Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Aşağıda sizler için Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi başarı sıralaması detaylarını aktardık. Detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
BEYKENT Ü. (İSTANBUL)Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi(Fakülte)TMBurslu4266,61779337282
BEYKENT Ü. (İSTANBUL)Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi(Fakülte)TM%75 İnd.36DolmadıDolmadı