Muhasebe Bilgi Sistemleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Muhasebe Bilgi Sistemleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Muhasebe Bilgi Sistemleri taban puanları 2019 güncel değerler tablosu ile Muhasebe Bilgi Sistemleri başarı sıralaması 2020 sonuçlarını incelemeniz mümkün. Sizler için YÖKATLAS tarafından yayınlanan verileri bir liste halinde sunuyoruz. Bu sayede Muhasebe Bilgi Sistemleri bölümü için üniversite bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muhasebe Bilgi Sistemleri taban puanları 2020 ‘de ilk dikkatimizi çeken konu kuşkusuz üniversiteler. UŞAK Ü. listede en üstte kendine yer bulmuş durumda. Ardından gelen okul ise UŞAK Ü. (İkinci Öğretim) olmaktadır. Uşak Üniversitesi dışında bu konuda eğitim veren farklı bir okul bulunmamaktadır.

Muhasebe Bilgi Sistemleri başarı sıralaması 2019 için sizlere net bir değer gösterememekteyiz. Bunun nedeni, geçtiğimiz sene 70 + 70 = 140 olan kontenjan sayısının tamamlanmamasıdır. Yeterli doluluğa ulaşılmayınca lisans programı aktif edilememiştir. Tabi bu konuda aşağıda yer alan Muhasebe Bilgi Sistemleri taban puanları tablosunu incelemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Eşit Ağırlık (TM – EA) puan türünde alım yapan bölüm için Muhasebe Bilgi Sistemleri başarı sıralaması listesini detaylı şekilde incelerken kontenjan – eğitim türü gibi bilgilere de ayrıca bakmanızı öneririz.

  Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
UŞAK Ü.Muhasebe Bilgi Sistemleri(Yüksekokul) (İÖ)TMİÖ70
UŞAK Ü.Muhasebe Bilgi Sistemleri(Yüksekokul)TMÖrgün70DolmadıDolmadı