Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Mobil Teknolojileri (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Mobil Teknolojileri taban puanları 2020 açıklandı. Resmi veriler ışığında önlisans için hazırladığımız Mobil Teknolojileri başarı sıralaması 2019 ‘da ayrıca iki yıllık Mobil Teknolojileri bölümü hakkında bilgi vermeye çalışmaktayız. Bunun yanında kontenjanlara da yer veriliyor.

Mobil Teknolojileri taban puanları 2019 için ilk göze çarpanlar, listede yer alan üniversiteler oldu. Önlisans programı bulunan bu okullarda en üst sırada İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ (%100 Burslu) bulunuyor. İlgili üniversiteyi ise İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ (%75 Burslu) takip etmekte ve 2 yıllık bölümün üçüncü sırasında İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ (%50 Burslu) bulunuyor.

Önlisans bölümü için puan aralıklarına bakıldığında Mobil Teknolojileri taban puanları adına ortalama pppppppp – ppppppppp TYT puanı yapmanız gerekiyor. Tabi sadece puana odaklanmak doğru olmaz. YÖK ATLAS ışığında tahmini değerler ile ortalama ssssssssss – ssssssss sıralama yapmanız gerektiği gözükmektedir Mobil Teknolojileri başarı sıralaması listesinde.

TYT puan türünden alım yapan Mobil Teknolojileri başarı sıralaması 2020 tablosunu aşağıdan inceleyebilir, bölüm hakkında sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz.

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıTah. Sıralama
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİMobil Teknolojileri (Burslu)TYT3312,94771336459
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİMobil Teknolojileri (%50 İndirimli)TYT27OluşmadıOluşmadı
  Hidrojeoloji Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)