Marker Kalem Seti Nedir?

Daha çok çizim yapan ve tasarımcılar tarafından kullanılan nitelikli kalemler içerisinde marker kalem seti yer alır. Bu kalemlerin iç haznesinde yer alan mürekkepleri sayesinde uzun yıllar boyunca kalıcı olmasını sağlamak mümkündür. Kâğıt üstünde ve her çeşit zemin üstünde rahatlıkla yazı yazabilmesini sağlamakta olan marker kalemler farklı uç alternatifleri ile de piyasada bulunan üretici firmalarca kullanıcılar ile birlikte buluşturulmak üzere üretilen nitelikli kalemlerdir.

Marker Kalem Seti Kullanımı

Kişilerin sıklıkla tercih ettiği marker kalem seti birden fazla olacak şekilde çeşitli alternatifler ile set halinde sunulur. Marker kalem çeşitleri gerek duyulan pek çok bölgenin boyanması için kalın uçlu olacak biçimde tasarlanır. CD, koli, disk gibi birbirinden farklı yüzeyler üzerinde belirli işaretler koyulabilmesi için marker kalemlerden destek alınır.

Marker Kalem Seti Özellikleri

Bir nesne üstünde kalıcı olarak yazı yazmayı sağlamak için kullanılan marker kalem seti genel itibariyle mürekkep bir ana taşıyıcı çözücü, bir gliserit, bir pirolidon, bir reçine ve bir renklendirici içerirken su geçirmez niteliğe de sahiptir. Marker kalem setine https://www.guvensanat.com/marker-kalem adresinden ulaşabilirsiniz.

  Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu 2019