Lif ve Polimer Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Lif ve Polimer Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Lif ve Polimer Mühendisliği taban puanları 2019 verileri ışığında oluşturulan Lif ve Polimer Mühendisliği başarı sıralaması 2020 sayfasında YÖK ATLAS tarafından yayınlanan resmi değerlere ulaşabilirsiniz. Lif ve Polimer Mühendisliği bölümü için üniversiteleri, kontenjanlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Lif ve Polimer Mühendisliği taban puanları 2020 ‘de ilk olarak üniversite detaylarına bakalım. Listenin en başında BURSA TEKNİK Ü. ‘yi görüyoruz. İlgili mühendislik disiplini için Bursa Teknik Üniversitesi dışında diğer üniversitelerimizde bu konuda bir eğitim bulunmamaktadır.

Sayısal Ağırlıklı (SAY – MF) puan türü ile alımların yapıldığı bölüm için Lif ve Polimer Mühendisliği başarı sıralaması 2019 ‘da ortalama yapmanız gereken puanlara ve sıralamalara bakalım.  Geçtiğimiz sene yeterli katılıma ulaşamadığı için üniversitede bu eğitim aktif edilememiştir. Bu sebepten dolayı net verilere sahip değiliz. Lif ve Polimer Mühendisliği taban puanları konusunda devlet – vakıf üniversitesi dağılımlarını da inceleyin.

Aşağıdaki tabloda detaylı şekilde Lif ve Polimer Mühendisliği başarı sıralaması verileri yer almaktadır. Sorularınızı yorum bölümünden bize ve ziyaretçilere sorabilirsiniz.

  Eczane Hizmetleri (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
BURSA TEKNİK Ü.Lif ve Polimer MühendisliğiMFÖrgün50DolmadıDolmadı