Kimya ve Süreç Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Kimya ve Süreç Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Kimya ve Süreç Mühendisliği taban puanları 2019 verileri ışığında oluşturulan Kimya ve Süreç Mühendisliği başarı sıralaması 2020 sayfasında YÖK ATLAS tarafından yayınlanan resmi değerlere ulaşabilirsiniz. Kimya ve Süreç Mühendisliği bölümü için üniversiteleri, kontenjanlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Kimya ve Süreç Mühendisliği taban puanları 2020 ‘de ilk olarak üniversite detaylarına bakalım. Listenin en başında YALOVA Ü. ‘yi görüyoruz. İlgili bölüm için farklı bir üniversite bulunmamaktadır. Ayrıca kontenjan sorunundan dolayı geçtiğimiz sene Yalova Üniversitesi de aktif hale gelememiştir.

Sayısal Ağırlıklı (MF) puan türü ile alımların yapıldığı bölüm için Kimya ve Süreç Mühendisliği başarı sıralaması 2019 ‘da ortalama yapmanız gereken puanlara ve sıralamalara bakalım. Geçtiğimiz sene kontenjan azlığından dolayı lisans programı başlamayan bölüm için başarı sıralaması veya taban puanı değerleri aktarmamız mümkün olmamaktadır. Kimya ve Süreç Mühendisliği taban puanları konusunda devlet – vakıf üniversitesi dağılımlarını da inceleyin.

Aşağıdaki tabloda detaylı şekilde Kimya ve Süreç Mühendisliği başarı sıralaması verileri yer almaktadır. Sorularınızı yorum bölümünden bize ve ziyaretçilere sorabilirsiniz.

  Reklamcılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
YALOVA Ü.Kimya ve Süreç MühendisliğiMFÖrgün20DolmadıDolmadı