Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği taban puanları 2019 verileri ışığında oluşturulan Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği başarı sıralaması 2020 sayfasında YÖK ATLAS tarafından yayınlanan resmi değerlere ulaşabilirsiniz. Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği bölümü için üniversiteleri, kontenjanlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği taban puanları 2020 ‘de ilk olarak üniversite detaylarına bakalım. Listenin en başında BOLU ABANT İZZET BAYSAL Ü. ‘yi görüyoruz. Bu okulu BOLU ABANT İZZET BAYSAL Ü. (KKTC Uyruklu) takip ediyor ve bu iki seçenek dışında başka bir alternatif üniversite bulunmamaktadır.

Sayısal (SAY – MF) puan türü ile alımların yapıldığı bölüm için Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği başarı sıralaması 2019 ‘da ortalama yapmanız gereken puanlara ve sıralamalara bakalım. İnceleme yapıldığında geçtiğimiz senelerde bu bölüm için herhangi bir lisans programı aktif hale gelmediği için (kontenjan yetersizliğinden) herhangi bir başarı sıralaması veya taban puanı bilgisi elimizde bulunmuyor. Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği taban puanları konusunda devlet – vakıf üniversitesi dağılımlarını da inceleyin.

Aşağıdaki tabloda detaylı şekilde Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği başarı sıralaması verileri yer almaktadır. Sorularınızı yorum bölümünden bize ve ziyaretçilere sorabilirsiniz.

  Matematik Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
BOLU ABANT İZZET BAYSAL Ü.Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği (KKTC Uyruklu)MFÖrgün1
BOLU ABANT İZZET BAYSAL Ü.Kanatlı Hayvan YetiştiriciliğiMFÖrgün15DolmadıDolmadı