İzmir Psikolog ve Aile Terapisti

Modern hayatın her geçen gün daha da derinleşmesi ile birlikte insan psikolojisinde de büyük değişiklikler söz konusu. Hayatın içinde yaşanılan sorunlar, gelişmeler vb. durumlardan dolayı psikolojik olarak etkilenebilir, bir danışana ihtiyaç duyabiliriz. Bu konuda yardımımıza ise alanında uzmanlaşmış, deneyimli psikologlar koşar. Yazımızda sizlere, özellikle İzmir’de oturanlar için psikolog ve aile terapisti konusunda yönlendirmeler yapmaya çalıştık.

İzmir Psikolog Seçimi

Direkt olarak kişiyi etkileyecek bir konu olmasından dolayı psikolog seçiminde titiz davranılmalı ve alanında uzman kişilere başvurmalıdır. Bu kişilerin yapacağı yönlendirmeler hayatınıza, yaşantınıza karşı olumlu ve olumsuz etkiler yaratır. Psikolog ararken ise sadece referans ile hareket etmek yeterli değil. İlgili uzmanların uzmanlık alanlarından tutun da oluşturdukları makalelere kadar araştırma yapmanız gerekir. Bu kişinin, tam da size uygun biri olduğuna karar vermeli ve en doğru yolu seçmeniz gerekir. İzmir psikolog konusunda ise kuşkusuz Bayram Şimşek ve bünyesinde yer alan diğer uzmanlar ön plandadır. Aile terapistinden cinsel terapiste kadar pek çok konuda uzman bir kadro ile karşılaşacağınız Bayram Şimşek’in en önemli faaliyetlerinden birisi kuşkusuz makaleleri.

Bilimsel olarak faaliyetlerinin yanı sıra sitesi üzerinden ziyaretçilerine makaleler sunan ekip, bayramsimsek.com üzerinden bu makalelerini paylaşmakta. Psikolojide okul fobisinden A’dan Z’ye regresyon terapisine kadar akademik ve yönlendirici makaleleri ile sizleri tatmin edecek bilgiler vermekte.

İzmir Aile Terapisti

Kişiyi hayata hazırlayan, kişiliğinin oturmasına sebep olan kurum kuşkusuz ailedir. Aile terapistliği de bu aşamada büyük önem arz eder. İzmir Aile Terapisti konusunda da kadro bakımından sizlere en iyi imkanı sunacak psikologlar kuşkusuz bu adreste yer alır. Birbirinden değerli terapistler ile aile içi konular hakkında danışabilir ve yönlendirmeler alabilirsiniz. Ayrıca mevcut sorunlarınızın çözümü için de aile terapisti oldukça katkı sağlamaktadır.

Psikolog, aile terapisti vb. gibi önemli konuların dışında bir çok farklı alanda da faaliyet göstermektedirler. İzmir vajinismus tedavisi gibi spesifik konularda kadroya sahip olan bu kurum ile İzmir vajinismus tedavisi konusunda ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kurumla irtibata geçerek bilgi almak ve randevu oluşturmak.

İçindekiler