İstanbul 1 Yaş Çekimi Konusunda BunnyBoo!

Yeni doğum yapan anneler ve aileler için bebekleri çok değerlidir. Uzun bir süreç ve sancılı zamanların ardından gelen bebek, hayatın en kıymetlisi konumuna gelir. Bu anları kayda almak, ilerleyen yıllarda geçmişe dönüp keyifle zaman geçirmek ise özellikle bebek fotoğrafçısı ile mümkündür. Çekimler, profesyonel kişiler tarafından yapıldığı zaman kaliteli, uzun ömürlü sonuçlar ortaya çıkar. Sizlere BunnyBoo‘dan ve ortaya koyduğu 1 yaş çekimi hizmetinden bahsetmek istiyorum.

1 Yaş Çekimi Nasıl Yapılmalı?

Bebeğiniz için yenidoğan çekimi yaptırdıktan sonra ay ay bebek çekimleri ile bu süreçleri kayda alabilirsiniz fakat en önemli zaman dilimi 1 yaştır. Bir yaşına basan ve yavaş yavaş gelişen bebeğin bu görüntülerini kaydetmek önemlidir. BunnyBoo, 1 yaş çekimi konusunda ortaya koyduğu faaliyetler çerçevesinde pek çok konseptte hizmet veriyor.

1 yaş çekimi dikkatle gerçekleşmesi gereken bir süreçtir. Bundaki temel sebep, bebeğinizin sağlığıdır. Genelde iç mekan çekimlerinin yapıldığı bu süreçte, soft konseptler yaratılmalıdır. Fakat yenidoğan fotoğrafçısına göre daha farklı yapılara bürünülebilir. Çekim konsepti olarak BunnyBoo sizlere yüzlerce alternatif sunan nadir servislerden birisidir. Piyasadaki diğer firmalar 1 yaş çekimi konseptlerinde iki elin parmağını geçmeyecek seçenekler sunar. Bu da, sürekli aynı pozlar ile karşılaşmanıza sebep verir. BunnyBoo ise her müşterisine farklı bir hizmet sağlamak maksadıyla bol alternatifli seçeneklerini sunar. Böylece, içinizi rahatlacak ve mutlu olacağınız çekimler oluşur.

1 Yaş Çekiminden Sonraki İşlemler

İç mekan veya isteğe bağlı dış mekan çekimlerinin ardından albüm safhasına gelinir. Sadece fotoğraf çekmek ve bu konuda en iyi hizmeti vermek yeterli değildir. Ardından en iyi ve kaliteli şekilde 1 yaş albümü yapılmalıdır. BunnyBoo, uzun yılların verdiği deneyim ile sizlere harika albümler oluşturuyor ve uzun ömürlü albümler ile seneler sonra aynı kaliteyi görebiliyorsunuz.

Linkten siteye ve tüm detaylarına ulaşabilirsiniz: https://www.bunnyboo.com.tr/

İçindekiler