Instagram’da Takipçi Sayınızı Artırın

Tüm dünyanın en çok kullandığı sosyal medya paylaşım platformlarından olan Instagram, büyük küçük tüm işletmeler için büyük bir gelir kaynağı oldu. Instagram’ın mağaza özelliği sayesinde işletmeler artık faturalı ürünlerini daha profesyonel bir şekilde sunabiliyorlar. Sayfa yöneticileri, gerçek takipçi elde etmek için çeşitli yöntemler kullanıyor. Bu yöntemlerden biri de instagram takipçi satın al hizmetimizle sunduğumuz yöntemdir. Instagram takipçi bayimize üye olarak dilediğiniz kadar gerçek takipçi alabilirsiniz. Daha uygun fiyatlara takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız bot takipçileri de tercih edebilirsiniz.

Gerçek Takipçi Takibi Çeker Mi?

Birbirinden farklı nitelikte takipçi satın alma fırsatı sunan sosyal medya bayilik panelimizde kaybedilen takipçilerin yerine telafi veren bir sistem de mevcuttur. Gerçek takipçiler, sayfanızı bilinçsizce, hazırladığımız bir yazılım aracıyla takip ederler. Sayfayı takip ettiklerini fark ettiklerinde takipten çıkma eğilimi gösterebilirler. Instagram düşmeyen takipçi satın al hizmetimiz bu noktada devreye girer. Belirli bir süre boyunca kaybedilen takipçilerin yerine yenilerinin gönderilmesini sağlayarak ulaşmak istediğiniz hedef erişmenizi sağlar.

Instagram’ın Özelliklerini Tam Anlamıyla Kullanın

Instagram platformunda hikayelerde link yönlendirmesi yapmak için sayfanın en az 10 bin takipçinin olması gereklidir. Takipçi satın al hizmetimizle hikayenizde paylaştığınız ürün veya hizmetler hakkında link verebilirsiniz. Bu link dilerseniz e-ticaret sitenizin bir sayfası, dilerseniz de farklı bir web sitesine yönlendirmeli olabilir. Takipçinin niteliği kadar sayısı da kendi inisiyatifinizdedir. 500 takipçi alabileceğiniz gibi 5000 takipçi almanız da mümkündür. Yapmanız gereken şey sosyal medya bayilik panelimize üye olarak hesabınıza bakiye yüklemektir. Hesabınıza bakiye yükledikten sonra takipçi almak istediğiniz hesabın linkini kopyalayıp bayilik hesabınızda ilgili bölüme yapıştırmaktır. Daha sonra satın almak istediğiniz takipçinin özelliklerini ve miktarını belirlemelisiniz. Siparişi tamamladıktan bir süre sonra takipçiler yüklenecektir.

Süre ve Takipçi Niteliğini Belirleyin

Takipçilerin hangi süre içerisinde sayfaya yükleneceğini seçebilirsiniz. Hızlı, orta ve yavaş bir şekilde takipçilerin yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Instagram türk takipçi satın al seçeneği sayesinde takipçilerinizin tamamının Türk kullanıcılardan oluşması mümkündür. Dilerseniz yabancı, bot veya karışık takipçi de alabilirsiniz. Fiyatlar takipçinin niteliğine göre değişir. Genel olarak uygun fiyatlı olan takipçi alımını bir meslek haline getirerek farklı firmalara pazarlamanız da mümkündür.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00)
Loading...