İngilizce Tercüme Hizmetinde Kurumsal Çözüm

Çeviri Çözümleri, uzun yıllardan beridir tercüme sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak İngilizce tercüme hizmetinde kurumsal çözüm sunmaktadır.

İngilizce tercüme hizmetindeki başarısını müşterilerinin memnuniyet düzeyi ile ölçerek kendini sürekli olarak geliştirmekte ve yenilemektedir.

İngilizce Tercüme Talepleriniz…

İngilizce dünyada oldukça yoğun bir konuşucu kitlesine sahiptir. Söz konusu durum İngilizceyi birçok alanda revaçta olan bir dil konumuna getirmektedir.  Internet başta olmak üzere bilim, teknoloji, tıp, hukuk vb. birçok alanda İngilizce geçer dil konumundadır.

İngilizce’nin böylesi bir öneme sahip olması İngilizce tercüme taleplerinde de artış yaratmaktadır. Çeviri Çözümleri bugün bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine profesyonel İngilizce tercüme hizmeti sağlamaktadır.

İngilizce Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme Talepleriniz…

Bireysel müşteriler tarafından talep edilen pasaport, kimlik, aile cüzdanı, banka dökümleri, sağlık raporları, mahkeme evrakları vb. içerikler İngilizce yeminli tercüme edilmektedir. İlgili evraklar için noter tasdiki gerekmesi halinde buna uygun bir şekilde düzenlenmektedir. Böylelikle İngilizce noter onaylı tercüme hizmeti sağlanmış olur.

Kurumsal müşteriler tarafından talep edilen sözleşme, toplantı tutanakları, vekaletname, imza sirküleri, sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi vb. evraklar İngilizce yeminli tercüme edilmektedir. Bu kapsamda İngilizce yeminli tercüman tarafından imzalanmakta ve kaşelenmektedir. Noter onayı gerektiğinde ise buna uygun şekilde hazırlanmaktadır.

  İngiltere’de Üniversite Başvuruları Nasıl Yapılır?

İngilizce Web sitesi Tercümesi ve Yazılım Tercümesi Talepleriniz…

İngilizce tercümesi en çok talep edilen içerikler arasında web siteleri ve yazılımlar da yer almaktadır. Çeviri Çözümleri’nde teknik, tıbbi veya ticari tüm web siteleri ilgili alanlarda uzman tercümanlar aracılığıyla İngilizce tercüme edilmektedir. Akabinde hedef kitleye uygun olarak yerelleştirme hizmeti sağlanmaktadır.

Yazılım tercümesi oldukça büyük profesyonellik gerektiren bir alandır. Çeviri Çözümleri internet ve teknolojiyi yakından takip eden yazılım alanında tecrübe sahibi tercümanlar aracılığıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

İngilizce Katalog, Kullanım Kılavuzu, Broşür Tercümesi Talepleriniz…

Katalog, kullanım kılavuzu ve broşür teknik alanda İngilizce tercümesi en sık talep edilen içerikler arasındadır. Çeviri Çözümleri teknik alanda deneyim sahibi tercümanları ve İngilizce bilgisi yüksek mühendisler aracılığıyla profesyonel hizmet vermektedir.

İngilizce teknik tercümesi gerçekleştirilen katalog, kullanım kılavuzu ve broşür gibi içerikler son düzenlemeler ve mizanpajlarla talep edilen formatta teslim edilmektedir.

İngilizce Sözlü Tercüme Talepleriniz…

İngilizce’nin birçok ülke vatandaşı için ortak olduğunu ve birçok alanda tercih edildiğini söylemiştik. Bu kapsamda birçok işlem için İngilizce sözlü tercüme talep edilmektedir.

  Mobilya Tamiri veya Kurulumu için Marangoz Tercihi

Çeviri Çözümleri, şirket kuruluş işlemlerinden, noter işlemlerine, tapu ve nikah işlemlerine kadar birçok işlem için profesyonel İngilizce sözlü tercüme hizmeti vermektedir. İngilizce sözlü tercüme işlemi her iki dili de akıcı ve etkili konuşan ve iletişim becerisi üst düzey tercümanlar aracılığıyla sağlanmaktadır.

İngilizce yeminli sözlü tercüme hizmetlerinin yanı sıra iş toplantıları, konferanslar ve seminerlerde de İngilizce sözlü tercüme hizmeti sağlanmaktadır. Çeviri Çözümleri ardıl ve simultane tercümede uzmanlaşmış tercüman kadrosuna sahiptir.

 Tüm İngilizce Tercüme Hizmetlerinde Kurumsal Çözüm

Çeviri Çözümleri olarak müşterilerimiz tarafından talep edilen tüm İngilizce tercüme işlemlerinde kurumsal çözüm önerileri sunuyoruz. Bu kapsamsa tüm İngilizce tercüme sürecimizi (tekliften teslimata değin) EN15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde yürütüyoruz.

Müşterilerimiz tarafından İngilizce tercümesi talep edilen içerikleri alanına göre uygun İngilizce tercümana atıyoruz. Tüm süreci kontrollü ve organize bir şekilde yürütüyoruz.  Tercümanımız tarafından tercümesi gerçekleştirilen içerikleri editörlerimiz ve kontrollerimiz aracılığıyla kontrol ediyor ve düzenlemesini sağlıyoruz.

İngilizce tercümede kurumsal çözümlerimiz için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

  Bahis Siteleri