İletişim & Reklam

İletişim Yollarımız:

Mail Adresimiz: info@yksdestek.com

Şikayetleriniz

Sistemimizde yaşayacağınız her sorun bizim için oldukça önemlidir. Ziyaretçilerimize sorunsuz bir hizmet vermeyi amaçladığımız için tüm sorunları ortadan kaldırmak istiyoruz. İletişim yollarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Şikayet hattımıza ulaşarak yaşadığınız ve söylemek istediğiniz sorunu anlattıktan sonra ekibimiz mesai saatleri içinde incelemeye alarak gerekli işlemleri yapacaktır. Tarafınıza da hızlı şekilde dönüş sağlanacaktır.

Talepleriniz

YKSDestek.com her gün kendini yenilemeyi, gelişmeyi ve daha fazla kullanıcıya hizmet etmeyi amaçlamıştır. Bu anlamda bizden bir isteğiniz olduğu zaman mail veya skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca içeriklerimiz hakkında talepleriniz var ise yorum alanlarından da isteklerinizi bildirmeniz yeterlidir.

Tüm sınav sistemleri hakkında araçlar oluşturmak ve bilgi yelpazesini geliştirmek isteyen sitemizde yaptığımız hatalar ve eksik kısımlar için bize ulaşmayı unutmayın 🙂

REKLAM

Her gün onbinlerce ziyaretçiye sahip olan sitemiz özellikle üniversiteye hazırlanan öğrencilerin takip ettiği servis haline geldi. Bunun dışında tüm sınavlara yönelik içerikleri ile de her yaştan insanın ilgi odağında. Eğer sitemize reklam vermek isterseniz, iletişim yollarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Tanıtım Yazısı
  • Background Reklam
  • Splash Reklam
  • Link Reklamı
  • Banner Reklamı

şeklinde birçok ürünümüz mevcuttur. Bize ulaşmanız dahilinde fiyat teklifinde bulunacağız.