Hi E-Learning ile Kurumsal Uzaktan Eğitimlerde Yeni Sistem

Günümüzde yaşanan global sağlık sorunu ile birlikte yaşayış biçimlerimizde ciddi değişikliklere gidildi. Ülkemizi baz aldığımızda, eğitim online olarak gerçekleştirilirken özellikle beyaz yaka çalışanlar evlerinden home-office şeklinde çalışmaya başladı. Bu da bazı yapıların öneminin farkına varılmasını sağladı. Bu hususta sizlere Hi E-Learning isimli oluşum hakkında bilgi vererek özellikle kurumsal hayatta ne derece işimize yaradığından bahsetmek istiyoruz.

Hi E-Learning Nedir?

Firmalar için uzaktan eğitim çözümleri sunan Hi E-Learning, kurumların talep ettiği eğitimler konusunda gerekli faaliyetleri ve organizasyonları sürdürerek online eğitim mantığı ile kurum çalışanlarına sunmaktadır. Büyük bir konferans salonunda çalışanlarınıza seminer vermenize gerek kalmadan, tamamen bilgisayar veya mobil cihazların karşısında yapılan bu aktiviteler ile kurumsal eğitimlerinizi daha rahat ve daha kolay şekilde organize edebilirsiniz.

Neden Hi E-Learning Kullanılmalı?

Firmaların kurumsal eğitimler için yaptığı harcamalar çok ciddi boyutlara gelebilir. Eğitmen, eğitim alanı vb. gibi detaylar düşünüldüğünde ve bunların organizasyonları için de bir ekibe gerek olduğu da eklenince; böylesine bir zahmete girmek gereksiz oluyor. Hi E-Learning ise bu konuda devreye girerek tüm süreçlerinize dahil olmakta ve kurumlar için E-Öğrenme mantığı ile çalışmalar yapmaktadır.

Hi E-Learning Eğitim İçeriği Nasıldır?

Kafalarda soru işareti oluşabilecek bir diğer konu Hi E-Learning uzaktan eğitim mantığının nasıl olduğudur. Etkileşimli ve animasyonlu şekilde eğitim içerikleri oluşturan Hi E-Learning, alanında uzman ekibinin dışında ilgili eğitim için de uzman eğitmenler ile çalışmakta ve bu sayede firmalara kaliteli bir LMS hizmeti sunmaktadır. Eğitimlerin oyunlaştırılması konusunda sağlam referanslara sahip olan işletme, ayrıca motion graphic üretimler gerçekleştirerek yapılan eğitimde maksimum verim alınmasını sağlıyor.

Kullandığı altyapı ise hem bilgisayar, hem mobil uyumlu çözümler üretiyor. Böylece eğitime katılacak kişilerin sadece bilgisayarının başında olmasına gerek yok. Dilediği zaman mobil cihazları üzerinden de dahil olabiliyor.

Ülkemizin önemli bir LMS işletmesi olan ve her geçen gün kalitesini – referanslarını arttıran Hi E-Learning ile hemen kurumsal eğitimlerinize çözümler üretebilir ve uzun süreli bir işbirliği ile çalışanlarınıza eğitim konseptli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Yüzlerce büyük firmanın arasına girerek Hi E-Learning referanslarından biri olmak için hemen iletişim yolları üzerinden irtibata geçin.