Hakkımızda

Yeni sınav sisteminin açıklanması ile birlikte çalışmalara başlayan YKSDestek ekibi, Kasım ayının ortalarında ilk girişimini mobil uygulamalar üzerinde yaptı. 2017 Kasım ayında yayına sokulan YKS Puan Hesaplama Robotu uygulaması ile Android kullanıcıların puan hesaplama konusundaki tüm ihtiyaçlarını yerine getirdi. Ardından bugüne uzanan bir gelişim ortaya çıktı.

Kasım 2017

Android platformunda yayınlanmak üzere puan hesaplama konusunda faaliyet gösteren uygulamamız ile hizmete başladık. Bu bizim eğitim sektöründeki ilk deneyimimizdi.

Ocak 2018

Sınav değişikliğinde yapılan güncellemelerin ardından uygulamamız büyük bir güncelleme geçirdi. Bu güncelleme ile birlikte büyük sorunların da kapanması sağlandı.

Mayıs 2018

Sadece Puan Hesaplama konusunda değil, bunun yanı sıra Üniversite Tercihi konusunda da öğrencilere yardımcı olmak isteyen yksdestek, uygulamada büyük bir değişikliğe gitti ve hem sınav kaydetme, istatistik özelliğine sahip gelişmiş bir servis haline geldi hem de üniversite tercih robotunu da aktifleştirdi.

Mayıs 2018

Yapılan bu güncellemenin ardından Web Platformuna yoğunlaşan ekibimiz sitemizin ilk versiyonunu yayınladı. İlk versiyonda sadece puan hesaplama mevcuttu ve sadece 1 sayfadan oluşuyordu. Fakat bununla kalmak istemeyen yksdestek, yeni güncellemeler için çalışmalara başladı.

Haziran 2018

Tek sayfalık stabil bir site haline geldikten sonra büyük bir güncelleme alan ve WordPress platformuna geçiş yapan sitemiz, sadece puan hesaplama ile hizmet vermenin yerine ağını genişletti. YKS Geri Sayım ve Üniversite Tercih Rehberi de sitede yerini almaya başladı.

Ağustos 2018

Günde binlerce kişinin ziyaret ettiği servisimiz Ağustos ayının ilk günlerinde sınav ağını genişletmek adına DGS puan hesaplama ve detayları için de ekstra sayfalar oluşturdu. Ayrıca YKS’nin puan hesaplamadan ziyade genel bilgilerini içeren içerikler ekledi.

Her geçen gün gelişimini sürdüren ve %100 ziyaretçi memnuniyeti esasına dayanan sitemize destek vermek, reklam alanlarımızdan faydalanmak için info@yksdestek.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.