El Sanatları Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

El Sanatları Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

El Sanatları Tasarımı ve Üretimi taban puanları 2019 için sizlere tablo hazırladık. El Sanatları Tasarımı ve Üretimi başarı sıralaması 2020 verilerini inceleyerek tercih listenizi oluşturabilir, hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. El Sanatları Tasarımı ve Üretimi bölümü detayları için yazımızı okuyabilirsiniz.

Aşağıda bulunan El Sanatları Tasarımı ve Üretimi taban puanları 2020 YÖK ATLAS tarafından resmi veriler ışığında edinilmiştir. Eşit Ağırlık (EA – TM) alanından öğrencileri kabul eden üniversiteler ve bunların El Sanatları Tasarımı ve Üretimi başarı sıralaması 2019 değerlerini incelemeniz mümkün.

Listenin ilk sırasında SELÇUK Ü. (KONYA) okulunu görüyoruz. İkinci sırada ise SELÇUK Ü. (KONYA) Üniversitesi var. Aralarındaki puan ve sıralama farklarına da odaklanmanızı önermekteyiz. El Sanatları Tasarımı ve Üretimi taban puanları ve başarı sıralaması aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

El Sanatları Tasarımı ve Üretimi başarı sıralaması dışında bulunduğu şehir, kontenjan durumu gibi detaylar da oldukça önemli. Bunlara da göz gezdirmenizi önermekteyiz.

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

ÜniversiteProgramPuan
Türü
Öğr.
Şekli
Kon
2018
Taban
Puanı
Başarı
Sıralaması
SELÇUK Ü. (KONYA)El Sanatları Tasarımı ve ÜretimiTMÖrgün32DolmadıDolmadı
  İbrani Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)