Boya Teknolojisi (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Boya Teknolojisi (2 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)

Boya Teknolojisi taban puanları 2020 verileri ışığında 2 yıllık bölümü sizlere aktarıyoruz. Boya Teknolojisi başarı sıralaması 2019 için önlisans programı aktif üniversiteleri listelemekteyiz. Ayrıca Boya Teknolojisi 2 yıllık bölümü için de sizlere bilgi vermeye çalışıyoruz.

Boya Teknolojisi taban puanları 2019 ön lisans değerlerinde ilk olarak KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ görmekteyiz. Bu okulun ardından ise başka bir üniversite gelmemektedir. Tek seçeneğiniz KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ durumunda.

Boya Teknolojisi başarı sıralaması 2020 için bir diğer önemli husus ise taban puanlarıdır. Sadece KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ bulunması ve çok fazla talep edilen bir bölüm olmamasından dolayı geçtiğimiz sene yeterli kontenjanı tamamlayamayan yani 30 kişinin talep etmediği bu bölüm aktif hale gelmedi. Bu yüzden taban puanı ve beraberinde tahmini başarı sıralaması bilgisi sunamamaktayız.

YÖK ATLAS verileri ışığında oluşturulan Boya Teknolojisi taban puanları ön lisans – iki yıllık olduğu için TYT puanı üzerinden belirlenmektedir. Boya Teknolojisi başarı sıralaması da aynı şekilde Temel Yeterlilik Testi sonucunuza göre belirlenir.

★★ İki Yıllık (Ön Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Dört Yıllık (Lisans) Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ★★
★★ Mühendislik Taban Puanları ★★ Öğretmenlik Taban Puanları ★★
★★ Üniversite Tercih Rehberine Ulaşmak için Tıklayın! ★★

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıTah. Sıralama
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİBoya TeknolojisiTYT30OluşmadıOluşmadı
  Uluslararası Ticaret Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2019-2020)