Bazen Defter Ekibi Öğrencileri Motive Ediyor!

Sınava hazırlık süreci, öğrenci, öğretmen ve velinin oluşturduğu bir takım işi olup, bu takımın herhangi bir üyesi eksik olduğunda, diğer ikisinin süreci tamamlayamayacağı nitelikte bir dönemi kapsamaktadır. Sınava hazırlanırken öğrencilerin sahip olacağı motivasyon, öğrenme etkinliklerini ve kazanım edinimlerini de yakından ilgilendirmektedir.

Bazen Defter uzman ekibi bu noktada öğretmen ve velileri büyük bir arayıştan kurtarmaktadır.

  • Kızımı nasıl motive edebilirim?
  • Öğrencimi nasıl daha çok çalışmaya yönlendirebilirim?
  • Kardeşim ne yaparsam daha verimli çalışır?

Tüm bu soruların yanıtı Bazen Defter Kategorilerinde.

Bazen Defter Kategorileri

Bazen Defter ekibi tarafından hazırlanan özel tasarım defter üçlüleri 6 farklı kategoride gruplandırılmıştır:

  1. Öğrenciye
  2. Arkadaşa
  3. Sevgiliye
  4. Kendine
  5. Mizah Severe
  6. Edebiyat Severe

1 – Öğrenciye

Bazen Defter tasarım kadrosu tarafından tasarlanan en önemli kategorilerin başında Öğrenciye kategorisi gelmektedir. Öğrenciye kategorisi, sınava hazırlık sürecinin içerisinde olan öğrencilere verilebilecek hem eğlenceli hem de motive edici tasarımlar sunmaktadır. Bu kategorideki ürünlerin hediye edildiği öğrenciler, defterindeki özgünlük ve ilham verici özellik ile çok daha fazla azim gösterecek ve çok daha istekli olacaktır. Kategorinin en beğenilen defterleri ise Destek Üçlüsü ve Üniversite Üçlüsü’dür.

Öğrenci, öğretmen ve veliler tarafından sıkı bir şekilde takip edilen kategoriye her an yeni bir tasarım üçlüsü katılabilir. Defter süsleme noktasında oldukça başarılı olan bir ekibe sahip olan Bazen Defter kadrosu, diğer kategorilerde de olduğu gibi öğrenci kategorisini geliştirmeye devam ediyor.

2 – Arkadaşa

Sitenin en çok satış yapan kategorisi Arkadaşa kategorisidir. Çünkü Arkadaşa kategorisinde herkese göre bir ürün mevcut. Çünkü sitenin bu kategorisinde planlanan bir arkadaşa defter seçimi yapılırken bir başka arkadaş için de defter seçilmektedir. Çünkü her bir tasarım hem çok ilgi çekici hem de çok eğlenceli.

3 – Sevgiliye

Bazen Defter ekibi tarafından hazırlanan en ilgi çekici defter tasarımları Sevgiliye kategorisinde yer alıyor. Aynı anda hem duygusal öğelerin yer aldığı hem de oldukça mantıklı gerçeklerin yer verildiği tasarımların her biri ayrı güzel. Çok sayıda sevgiliye defter alternatifi bulunan siteden a5 defterler bulunmakta. Tasarımların tamamının a5 gibi kullanışlı bir boyuta sahip olması ve çizgisiz defter şeklinde hazırlanması, hemen herkes tarafından tercih edilmesini sağlıyor..

4 – Kendine

Bazen Defter tasarım ekibi tarafından geliştirilen bir diğer defter kategorisi ise Kendine kategorisidir. Bu kategoride bulunan defterler herkesin kendini bulduğu tasarımları içeriyor. Kategoride yer alan her biri birbirinden özel tasarım defterler arasından seçilen defterler ister anı defteri olarak ister not defteri olarak kullanılabilir. Çünkü tasarımların tamamında çizgisiz defter modeli kullanılmaktadır. Günlük alışkanlığı olan kişilerin genellikle günlük defteri olarak kullanmak için satın aldığı kendine kategorisindeki bu özel defter üçlüleri hem ilgi çekici hem de farklı tasarımlara sahip.

5 – Mizah Severe

Mizah Severe kategorisi, Bazen Defter ekibinin çalışırken en çok eğlendiği kategoridir. Bu kategoride yer alan özel tasarım defterler hem çok eğlenceli hem de çok önemli mesajlar içeriyor. Eğer bir arkadaşı mutlu etmek ve onu biraz olsun güldürmek isteniyorsa, Mizah Severe kategorisindeki defter modelleri tercih edilmeli. Bir de defterlerin sayfalarına ara ara eğlenceli notlar yazılırsa, çok daha eğlenceli bir hal alacaktır. Hediyeyi alan kişi bu özel defterler ile hem çok eğlenecek hem de çok düşünecek.

6 – Edebiyat Severe

Listemizin son sırasında yer alan Edebiyat Severe kategorisi, çok özel bir hedef kitleye hizmet etmektedir. Okumayı seven Edebiyat tutkunları için hazırlanmış olan bu özel kategoride yer alan defterlerin hepsi çok özel. Çünkü bu kategori hem öğretici hem eğlendirici.

Bazen Defter uzman tasarımcı kadrosu tarafından hazırlanan bu eşsiz tasarımdaki defterler özel olduğu kadar uygun da. Sitede yer alan tüm defter fiyatları sabit bir şekilde 30 TL. Yani beğenilen bu tasarımların tamamı 30 TL. Ayrıca siteden yapılan 60 TL ve üzeri alışverişte kargo ücreti alınmıyor ve 2 adet kitap ayracı hediye olarak gönderiliyor. Hemen herkese uygun tasarım modelinin bulunduğu sitedeki tüm tasarımlar hem eğlenceli hem ilham verici. Hem de bu defterler sayesinde Bazen Defter Ekibi Öğrencileri Motive Ediyor!